Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 2 °C pogoda dziś
JUTRO: 2 °C pogoda jutro
Logowanie
 
Logo Eko Lider EKO LIDER - WYNIKI KONKURSU DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Kolejny trudny wyjazd Stomilu Olsztyn. Tym razem zmierzą się z Chojniczanką Chojnice

Fot. Paweł Piekutowski

Po dwutygodniowej przerwie, do gry wraca 1-ligowy Stomil Olsztyn. Biało – niebiescy zmierzą się w Chojnicach z Chojniczanką, która u siebie jeszcze nie przegrała i jest na piątym miejscu w tabeli.

Olsztynianom udało się uniknąć kontuzji w tych dwóch mikrocyklach, ale mocno zaskoczyła ich informacja o kolejnych długach klubu – przyznaje trener Kamil Kiereś:

Dobrze wystartowaliśmy w rozgrywkach, jednak z czasem, głównie kiedy musieliśmy grać co trzy dni, wyniki się pogorszyły. Staramy się nie myśleć o problemach finansowych, jakie ma klub. Jest to jednak sytuacja, która nas zaskoczyła. W poprzedniej rundzie pokazaliśmy jednak, że potrafimy się odciąć od problemów poza boiskowych.

00:00 / 00:00

Rywal jest na pewno wymagający – przyznaje olsztyński obrońca – Tomasz Wełnicki:

Personalnie Chojniczanka ma bardzo szeroką i mocną kadrę. W tej lidze jednak mecz meczowi nie równy. My musimy patrzeć na siebie. Jeśli zagramy tak jak w Tychach i w Bielsku Białej, to możemy wygrać z każdym przeciwnikiem. Ciężko jest nie myśleć o problemach finansowych, jakie są w klubie. My podchodzimy do sprawy profesjonalnie. Skupiamy się na treningach oraz meczach.

00:00 / 00:00

 

Autor: M. Świniarski
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w I liga, Stomil Olsztyn, Chojniczanka Chojnice, Tomasz Wełnicki
PiS konta Kukiz’15. Rozmowa o zapowiadanej rewolucji w procesie karnym i finansowych kłopotach Stomilu Olsztyn

Jeden na Jednego to słowne starcie przedstawiciela partii rządzącej z przedstawicielem opozycji. Gośćmi Andrzeja Piedziewicza byli: Henryk Falkowski - Kukiz’15 Jarosław Babalski - Prawo i Sprawiedliwość...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV