Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 9 °C pogoda dziś
JUTRO: 10 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Kolejny Japończyk zagra w Dekorglassie. Sprawdź składy pozostałych drużyn.

Znamy skład wicemistrzów Polski w tenisie stołowym na kolejny sezon. Do Dekorglassu Działdowo dołączył Japończyk – Kenji Matsudaira.

To zawodnik, który na pewno wniesie nową jakość do Dekorglassu – uważa trener ekipy z Działdowa Piotr Kołaciński.

00:00 / 00:00

– Jest bardziej dyspozycyjny od poprzedniego reprezentanta tego samego kraju, Maharu Yoshimury, który przez obowiązki związane z grą w kadrze, w minionym sezonie nie wystąpił w żadnym naszym meczu. Mam nadzieję, że Matsudaria będzie częściej do nas przyjeżdżał. Jest bardzo ambitny i waleczny. Aktualnie zajmuje 75. miejsce w rankingu światowym. Ma 26 lat – czyli jest w najlepszym wieku dla sportowca.

Również zamknięte są składy pozostałych ekip z Warmii i Mazur, które grają w najwyższej klasie rozgrywkowej w tenisie stołowym. W Polmleku Zamer Lidzbark Warmiński zagrają: Ukrainka Ganna Gaponova, Białorusinka Alina Arlouskaya, Monika Pietkiewicz, Julia Archacka i nowa zawodniczka – Karolina Lalak.

Morliny Ostróda reprezentować będą natomiast: Rosjanin Mikhail Paikov, Belg Robin Devos, Adrian Więcek, Tomasz Sposób, Kacper Petaś, Jacek Barbachowski oraz Bartosz Such.

 

(psw/kos)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Dekorglass Działdowo, tenis, Japończyk, Kenji Matsudaira, Pomlek Zamer Lidzbark Warmiński
Tenisiści z Działdowa zagrają o Mistrzostwo Polski

Historyczny awans do finału Superligi wywalczyli tenisiści stołowi Dekorglassu Działdowo. W drugim półfinale pokonali u siebie zespół Kolping Frac Jarosław 3:0. W pierwszym półfinale działdowianie zwyciężyli...

Zamknij
RadioOlsztynTV