Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 25 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Kłócąc się o wynik wyborów, zraniła partnera kością z zupy

Policjanci z Bartoszyc zatrzymali 44-letnią kobietę, która w trakcie kłótni z partnerem o wynik wyborów samorządowych w tym mieście wyjęła z garnka kość, na której gotowała zupę i uderzyła nią partnera w głowę. Mężczyzna trafił do szpitala.

Karetka zabrała mężczyznę do szpitala, bo w wyniku obrażeń zalał się krwią. – Konieczne okazało się zszycie rany – poinformowała oficer prasowa policji w Bartoszycach Marta Kabelis. Po zabiegu mężczyzna wyszedł ze szpitala.

Pokrzywdzony powiedział policjantom, że partnerka zraniła go kością z zupy. Sprawczyni to potwierdziła.

Dziś w tym mieszkaniu będą oględziny, więc może ta kość zostanie zabezpieczona. Na razie jej nie mamy, więc trudno powiedzieć, o jakiej kości mówią partnerzy

– przyznała policjantka.

Para zeznała policjantom, że kłótnia między nimi wybuchła z powodu wyniku wyborów samorządowych w Bartoszycach. W tym mieście konieczna okazała się druga tura wyborów. Para była pod wpływem alkoholu, więc i ten czynnik zapewne podgrzał temperaturę sporu.

Zatrzymana kobieta trzeźwieje w policyjnej izbie zatrzymań. Była w przeszłości karana za znęcanie się nad partnerem i ma wyrok w zawieszeniu. – W związku z tym będzie odpowiadała w warunkach recydywy, grozi jej 7,5 roku więzienia – powiedziała Kabelis.

Posłuchaj wypowiedzi

00:00 / 00:00

Autor: P. Karpiszen/J. Kiewisz-Wojciechowska
Redakcja: Ł. Sadlak

Więcej w Bartoszyce, policja, zupa, partner, recydywa
Zaatakował byłą partnerkę w miejscu pracy

Szarpał, krzyczał, wykręcał ręce i groził śmiercią, a ostatecznie okradł. Agresor zaatakował pracownicę jednego ze sklepów w Bartoszycach, która potem o zdarzeniu powiadomiła policję. Ustalono, że...

Zamknij
RadioOlsztynTV