Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 26 °C pogoda dziś
JUTRO: 28 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Już jest! Jeszcze ciepła książka „Radio od kuchni” z naszymi przepisami

Fot. A. Chmielewska

Co wspólnego mają ze sobą radio i kuchnia? Na pozór niewiele. Ale gdyby tak przyjrzeć się bliżej…

W radiu jak w kuchni, koncepcja rodzi się w dużej mierze w głowie autora, a pomysły często zmieniają się w trakcie realizacji. Czasem jest duże zamieszanie, ale niewątpliwie zawsze jest ciekawie. W radiu, jak w kuchni, trzeba działać z dużą precyzją, ale przydaje się też szczypta szaleństwa i wyobraźni, by efekt końcowy cieszył i zaskakiwał.

Książka „Radio od kuchni” to efekt współpracy dziennikarzy Radia Olsztyn i mistrza kuchni Macieja Maciejewskiego. Jest trochę o radiu, trochę o życiu i trochę o gotowaniu. Znajdziecie w niej proste przepisy na potrawy, które dziennikarze stworzyli przy wsparciu i pod czujnym okiem kulinarnego wirtuoza i, co najważniejsze, przetestowali na własnych podniebieniach.

Mamy nadzieję, że zebrane kulinarne inspiracje będą dla Was punktem wyjścia do eksperymentowania w kuchni i że nasze radio będzie Wam towarzyszyło nie tylko podczas gotowania.

Jak ją zdobyć? Słuchajcie Radia Olsztyn i obserwujcie profile w mediach społecznościowych.

 

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
Opanowano ognisko zakażeń koronawirusem w szpitalu w Węgorzewie. Najnowszy raport potwierdza wzrost zakażeń i zgonów

Badania potwierdziły 3  tysiące 98 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, 319 osób z COVID-19 zmarło – poinformowało Ministerstwo Zdrowia. Na Warmii i Mazurach potwierdzono 114 przypadków koronawirusa...

Zamknij
RadioOlsztynTV