Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Jubileusz Warmińsko-Mazurskiej Federacji Sportu

Zbigniew Lewicki – Prezes Warmińsko-Mazurskiej Federacji Sportu. Fot. Łukasz Węglewski

Wspieranie finansowe oraz szkoleniowe młodych sportowców – to główne cele Warmińsko-Mazurskiej Federacji Sportu, która w tym roku obchodzi 40-lecie działalności.

Mamy nadzieję, że kolejne 40 lat będą równie owocne – mówi prezes Zbigniew Lewicki.

00:00 / 00:00

Zdzisław Ziółkowski – trener baseballistów Yankesi Działdowo. Fot. Łukasz Węglewski

Trener baseballistów Yankees Działdowo zaznacza, że Warmińsko-Mazurska Federacja Sportu bardzo pomaga, zwłaszcza młodym zawodnikom.

00:00 / 00:00

Lekkoatleci również są zadowoleni z pomocy Warmińsko-Mazurskiej Federacji Sportu – uważa trener AZS-u UWM – Zbigniew Ludwichowski.

 

Zbigniew Ludwichowski – trener lekkoatletów AZS UWM Olsztyn. Fot. Łukasz Węglewski

00:00 / 00:00

Włodarze federacji zapowiadają, że jednym z kolejnych celów jest przygotowanie warmińsko-mazurskich sportowców do walki o awans na Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro w 2016 roku. (pświn/łw)

Zarząd Warmińsko-Mazurskiej Federacji Sportu podziękował Radiu Olsztyn za promowanie sportu, prezentowanie osiągnięć reprezentantów województwa warmińsko-mazurskiego oraz propagowanie imprez sportowych. Fot. Łukasz Węglewski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w gala, Zbigniew Ludwichowski
Za okazane serce dostali Wielkie Serca

Osiem organizacji pozarządowych i firm zostało uhonorowanych statuetkami "Wielkiego Serca". W Olsztynie odbyła się 16 Gala Ludzi Dobrej Woli. Wśród nagrodzonych są m.in. uczniowie z gimnazjum...

Zamknij
RadioOlsztynTV