Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 1 °C pogoda dziś
JUTRO: 1 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Jesienią występował w Ekstraklasie i Lidze Europy. Wiktor Biedrzycki wraca do Stomilu Olsztyn

Fot. Kacper Kirklewski

Jest pierwsze wzmocnienie Stomilu Olsztyn! Nowym-starym zawodnikiem został pomocnik – Wiktor Biedrzycki, który podpisał 2-letni kontrakt.

Wiktor Biedrzycki wraca do Stomilu po rocznej przerwie. W ciągu ostatnich 365 dni występował w dwóch klubach. W rundzie jesiennej w Górniku Zabrze zagrał dwukrotnie w eliminacjach do Ligi Europy oraz trzy razy w Ekstraklasie. Następnie został oddelegowany do rezerw zabrzańskiego zespołu, w których występował na szczeblu trzecioligowym.

Wiosną natomiast pomógł pierwszoligowym Wigrom Suwałki w utrzymaniu na drugim poziomie rozgrywkowym w Polsce będąc jednym z filarów linii pomocy w ekipie z Podlasia. W takiej roli Wiktora Biedrzyckiego widzi zapewne trener Piotr Zajączkowski. To początek transferowej karuzeli Stomilu Olsztyn. Kolejne transferowe wieści z obozu biało-niebieskich niebawem.

Posłuchaj relacji Piotra Świniarskiego

 

Autor: P. Świniarski
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Stomil Olsztyn
Mateusz Gancarczyk zostanie w Olsztynie?

Mimo zamieszania w Internecie, wiele wskazuje na to, że Mateusz Gancarczyk zostanie w Stomilu Olsztyn. Pomocnik, który był pierwszoplanową postacią w olsztyńskiej drużynie nie ukrywał, że...

Zamknij
RadioOlsztynTV