Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 15 °C pogoda dziś
JUTRO: 19 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Jerzy Wcisła przewodniczącym klubu senackiego KO? „Nie podchodzę do tej propozycji z entuzjazmem”

Fot. Agnieszka Chmielewska

Klub senacki Koalicji Obywatelskiej będzie miał nowego przewodniczącego. Na liście kandydatów pojawiło się nazwisko senatora Jerzego Wcisły.

Jak sam przyznaje – nie jest zainteresowany tą ofertą, mimo że propozycja jest dla niego zaszczytem i dowodem uznania dla wykonywanej pracy.

Ja nie podchodzę do tej propozycji z entuzjazmem. Chcę być wierny mojemu celowi, dla którego poszedłem do Senatu, i być ambasadorem swojego regionu. Funkcja przewodniczącego bardzo mocno angażuje senatora w Warszawie.

00:00 / 00:00

Senator Jerzy Wcisła obecnie jest sekretarzem w klubie senackim KO, przewodniczy parlamentarnemu zespołowi dróg wodnych. Jest także wiceprzewodniczącym komisji obrony narodowej.

Wśród kandydatów na stanowisko przewodniczącego klubu senackiego Koalicji Obywatelskiej jest Marcin Bosacki oraz Bogdan Zdrojewski. Posiedzenie klubu senackiego Koalicji Obywatelskiej zaplanowane jest na 9 września. Tego dnia zapadnie decyzja kto zostanie szefem klubu.

 

Autor: A. Pastuszka
Redakcja: A. Chmielewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w senator, Jerzy Wcisła, Koalicja Obywatelska
Koalicja Obywatelska chce zmiany przepisów dotyczących organizacji roku szkolnego. Przedstawiciele partii rządzącej odpowiadają

Koalicja Obywatelska apeluje do ministra edukacji o zmianę przepisów dotyczących organizacji nauki w szkołach. Od jutra dzieci mają uczyć się w trybie stacjonarnym. Posłowie Koalicji Obywatelskiej...

Zamknij
RadioOlsztynTV