Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 19 °C pogoda dziś
JUTRO: 21 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Jedna osoba została ranna w wypadku na trasie Ełk – Grajewo. Synoptycy ostrzegają przed pogarszającymi się warunkami

Synoptycy przestrzegają przed gołoledzią.

Po kilku godzinach zakończyły się utrudnienia na drodze krajowej 65 w miejscowości Bobry, gdzie doszło do zderzenia trzech samochodów – poinformował Dyżurny Punktu Informacji Drogowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Do zderzenia doszło na odcinku Ełk – Grajewo w miejscowości Bobry. Jak informował Dyżurny Punktu Informacji Drogowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, w wyniku wypadku jedna osoba została ranna.

Utrudnienia były także na trasie krajowej numer 63 na odcinku Giżycko-Orzysz. W miejscowości Ruda przez kilka godzin obowiązywał ruch wahadłowy. Ciężarówka wpadła tam do rowu.

Synoptycy ostrzegają kierowców oraz mieszkańców Mazur i powiatu olsztyńskiego przed opadami marznącej mżawki lub deszczu ze śniegiem, które mogą powodować gołoledź. Opady mają pojawić się dziś po południu i potrwać do jutra, do 8.00 rano.

Autor: J. Golon
Redakcja: A Chmielewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wypadek, gołoledź, ostrzeżenie, utrudnienia, DK 65
Kolizja na obwodnicy Ostródy. Zderzyły się trzy samochody

Zablokowany jest jeden pas ruchu, na obwodnicy Ostródy w kierunku Olsztyna. Zderzyły się tam dwa auta osobowe i samochód ciężarowy. Na szczęście nikt nie został ranny....

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV