Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 13 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Jarosław Gowin: Polska Razem nie boi się wchłonięcia przez PiS

Jarosław Gowin (lider Polski Razem). Fot. Łukasz Węglewski

Kandydaci Polski Razem z Warmii i Mazur są młodzi i aktywni – przekonywał w Porannych Pytaniach Jarosław Gowin, startujący w tych wyborach z list Zjednoczonej Prawicy.

Gość Radia Olsztyn zachęcał do głosowania na kandydatów Zjednoczonej Prawicy. Były minister sprawiedliwości i prezes Polski Razem nie obawia się „wchłonięcia” przez Prawo i Sprawiedliwość. Jarosław Gowin przekonywał, że Polska Razem ma odmienny program gospodarczy.

– W przeciwieństwie do PiS, Solidarnej Polski i Prawicy Rzeczypospolitej my w sprawach gospodarczych stawiamy na wolność, swobodną konkurencję, ograniczanie obecności państwa i obniżanie podatków – argumentował Jarosław Gowin w Porannych Pytaniach.

Były minister sprawiedliwości mówił, że większość kandydatów Polski Razem to ludzie młodzi, którzy prowadzą bardzo aktywną i bezpośrednią kampanię wyborczą. Jarosław Gowin dodał, że kandydaci jego partii reprezentują „prawicę w stylu zachodnim”: łączą wolny rynek z przywiązaniem do tradycyjnych wartości, takich jak rodzina, patriotyzm czy wiara. (bsc)

Posłuchaj rozmowy Krzysztofa Kaszubskiego z Jarosławem Gowinem

00:00 / 00:00

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Jarosław Gowin
Poranne pytania z Jarosławem Gowinem – wtorek, po godz. 8.15

Leszek Tekielski zaprasza na rozmowę z Jarosławem Gowinem - liderem Polski Razem. Jarosław Gowin gościł w Olsztynie, gdzie w sobotę odbyła się konferencja partii, w trakcie...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV