DZIŚ: 11 °C pogoda dziś

Funkcjonariusz z Dubeninek chlubą Straży Granicznej. Sierżant Kamil Wojciechowski zdobył mistrzostwo kraju

Sukces funkcjonariusza Straży Granicznej z Dubeninek. Tym razem jednak, nie w łapaniu przestępców, ale w dźwiganiu ciężarów.

Sierżant Kamil Wojciechowski reprezentujący Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej, podczas 6. Mistrzostw Polski Służb Mundurowych we Wrocławiu zdobył złoty medal w wyciskaniu sztangi leżąc.

To już kolejny medal na koncie tego zawodnika, złoty medal zdobył po raz czwarty. W zawodach startowało 140 reprezentantów Straży Granicznej z całej Polski

– powiedziała rzecznik Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej kpt. Mirosława Aleksandrowicz.

Kamil Wojciechowski startował w kategorii do 82,5 kg, natomiast w kategorii Open uplasował się na trzeciej pozycji.

Autor: A. Skrago
Redakcja: A. Dybcio

Więcej w Mistrzostwa Polski, ciężary, wyciskanie sztangi, Mirosława Aleksandrowicz
Koniec awarii w Gronowie. Podróżni mogą już przekraczać granicę polsko-rosyjską

Po około 15 godzinach przerwy przywrócono odprawy na polsko-rosyjskim przejściu granicznym w Gronowie. Powodem zamknięcia przejścia dla osób i środków transportu była awaria sieci energetycznej. Podróżni...