Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 22 °C pogoda dziś
JUTRO: 21 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Finał akcji „Lato z pupilem”. Dary pojadą do zwierzaków w Zbożnem i w Biskupcu

Fot. A. Chmielewska

Przed nami finał akcji „Lato z pupilem”. We wtorek zebrane dary trafią do czworonożnych podopiecznych dwóch placówek. Ile karmy udało się uzbierać podczas trzeciej edycji akcji?

Z tego, co zdążyliśmy obliczyć, udało nam się nazbierać czterdzieści dużych koszy karmy. Dokładną liczbę kilogramów (a może i ton 🙂 ) poznamy w audycji Bliższe spotkania o godz. 9.15. Informację przekaże Monika Szczygło, koordynatorka i pomysłodawczyni kampanii. Następnie ekipa Radia Olsztyn wyruszy do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Zbożnem pod Morągiem oraz do Stowarzyszenia Przygarnij Psiaka lub (i) Kociaka z Biskupca.

W tym roku pod hipermarketem Auchan w Olsztynie odbyły się dwie zbiórki karmy.

Celem akcji „Lato z pupilem” było również zwrócenie uwagi na problemy zwierząt ze schronisk. Ponadto chcieliśmy pokazać, że wakacje to doskonały czas na spędzanie go ze swoimi pupilami oraz wskazać sposoby, dzięki którym możemy pomóc zwierzętom przebywającym w schroniskach. W cyklicznych audycjach ukazaliśmy także los porzuconych czworonogów, a także przybliżyliśmy temat adopcji. Posłuchaj audycji Cztery łapy.

Relacje z tegorocznych zbiórek można zobaczyć tutaj.

Pomagaj zwierzętom z Radiem Olsztyn. Za nami pierwsza zbiórka akcji Lato z pupilem

Za nami finałowa zbiórka akcji Lato z pupilem

Zobacz, jak w zeszłym roku wyglądało zakończenie akcji Lato z pupilem.

Redakcja: A. Chmielewska za M. Szczygło

Więcej w schronisko, adopcja, lato z pupilem, akcja Radia Olsztyn
Bliższe spotkania – 19.07.19

W piątek studio plenerowe i druga odsłona akcji radiowej „Lato z pupilem”. Od godziny 9 do 17 przed hipermarketem Auchan w Olsztynie zbieraliśmy dary dla czworonogów....

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV