Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 30 °C pogoda dziś
JUTRO: 29 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Elbląskie wodociągi z tytułem Pracodawca Przyjazny Pracownikom. „Dobre relacje przekładają się na korzystne wyniki przedsiębiorstwa”

Finał XI edycji konkursu „Pracodawca Przyjazny Pracownikom” w Pałacu Prezydenckim. Fot. I. Smirnow/KPRP

Elbląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji z tytułem Pracodawca Przyjazny Pracownikom. To 11. edycja jedynego w Polsce konkursu, w którym to pracownicy honorują pracodawcę.

Kandydatów zgłaszają zakładowe struktury „Solidarności”, biorąc pod uwagę szacunek do przestrzegania wszystkich praw pracowniczych i nawiązywanie dialogu społecznego. Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta RP, a uroczysty finał ma miejsce w Pałacu Prezydenckim.

W tym roku Solidarność nagrodziła 22 pracodawców różnych branż. Certyfikaty i statuetki odbierali z rąk prezydenta Andrzeja Dudy.

To wielki zaszczyt, dobre relacje przekładają się na dobre wyniki przedsiębiorstwa

– podkreśla Andrzej Kurkiewicz, dyrektor Elbląskich Wodociągów, które zostały uhonorowane m.in za budowanie pozytywnych relacji w spółce i podnoszenie jakości warunków pracy.

00:00 / 00:00

Załoga spółki to prawie 300 osób. Organizatorem konkursu jest Komisja Krajowa NSZZ Solidarność. Dodajmy, że certyfikatem Pracodawca Przyjazny Pracownikom można się posługiwać przez okres trzech lat.

 

Autor: M. Stankiewicz
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Andrzej Duda, Andrzej Kurkiewicz, Elbląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Wiadomo, kto zmodernizuje elbląską oczyszczalnię ścieków

Po niemal dwóch latach i wielu próbach udało się wyłonić wykonawcę modernizacji miejskiej oczyszczalni ścieków. Obiekt wymaga pilnej przebudowy i rozbudowy, w przeciwnym razie miastu grozi...

Zamknij
RadioOlsztynTV