DZIŚ: 13 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro

Ekstremalnie krótkie Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski. Sprawdź wyniki Rajdu Świdnickiego

Koronawirus bardzo skomplikował życie kierowców startujących w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Sezon był bardzo okrojony i zakończył się dziś – metą Rajdu Świdnickiego – Krause.

Imprezę wygrał Grzegorz Grzyb (Skoda Fabia Rally 2 Evo), ale tytuł mistrza Polski wywalczył Fin Jari Huttunen (Hyundai i20 R5), który w rajdzie uplasował się na drugiej pozycji ze stratą 19,8 s.

Najlepiej, z kierowców z Warmii i Mazur, zaprezentował się olsztynianin – Adrian Chwietczuk (Skoda Fabia Rally 2 Evo). Razem z pilotem – Jarosławem Baranem – zajął 10. miejsce (strata 05:26,6 s.).

00:00 / 00:00

15. miejsce w generalce i pierwsze w swojej grupie zajął Radosław Typa z Ornety z pilotem Bartłomiejem Wątrobą (Peugeot 208 R2), zaś 28. był bartoszycki pilot – Adam Binięda, którego kierowcą jest Jacek Michalski (Peugeot 208).

Autor: M.Świniarski
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

Więcej w wyścigi
Motocrossowcy nie pojawią się w niedzielę na olsztyńskim torze. Zawody zostały przełożone

Złe wiadomości dla kibiców olsztyńskiego motorsportu. Ze względu na zły stan toru motocrossowego przy ulicy Lubelskiej w Olsztynie, Mistrzostwa Strefy Północnej, które miały się odbyć w...