Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 23 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Dziś ostateczne rozstrzygnięcia w meczach barażowych o grę w 4 lidze

Piłka nożna. Fot. pixabay.com

Przypomnijmy, że w pierwszych meczach MKS Korsze pokonał Olimpię Olsztynek 6:1, a Zatoka Braniewo zaledwie zremisowała 0:0 z LKS-em Różnowo.

Trener Zatoki – Tomasz Klimczak – spodziewa się trudnego pojedynku, ale liczy też, że jego zespół wywiąże się z roli faworyta:

Nie wiem, czego się bardziej bać w tym spotkaniu: drużyny z Różnowa, czy boiska, na którym przyjdzie nam grać. Zespół z Różnowa nie pokazał za dużo dobrej piłki w pierwszym meczu, mieli więcej szczęścia i wywieźli dobry wynik. Jednak każdym remis bramkowy lub zwycięstwo daje nam pozostanie w 4 lidze i wierzę, że tak będzie.

Jak wygląda sytuacja kadrowa w drużynie Zatoki?

Mamy problemy takie, jakie mamy przez cały sezon. W 4 lidze skorzystaliśmy z usług 32 zawodników i nikt nie był z drugiego zespołu. Ktoś pewnie dojdzie, ktoś odejdzie. Mamy w swoich szeregach m.in zawodowych żołnierzy i policjantów. Nie wiem jeszcze kto z nami pojedzie. Jestem dobrej myśli i wierzę, że zrobimy dobry wynik

– dodał trener Klimczak.

00:00 / 00:00

Oba mecze rozpoczną się o godzinie 17.

 

Autor: M. Świniarski
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w MKS Korsze, Olimpia Olsztynek, 4 liga, baraże, LKS Różnowo, Tomasz Klimczak
Dawid Zięba wzmocni czwartoligowy MKS Korsze. W sparingach idą jak burza!

Trwają przygotowania do rundy wiosennej w czwartej lidze piłki nożnej na Warmii i Mazurach. W sparingach doskonale spisuje się MKS Korsze, który po rundzie jesiennej jest...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV