Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 9 °C pogoda dziś
JUTRO: 12 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Kto będzie lepszy w derbach regionu?

fot. ks-dekorglass.pl

To będzie trudny tydzień dla tenisistów stołowych Dekorglassu Działdowo i prawdziwa gratka dla kibiców Lotto Superligi z Warmii i Mazur.

Zawodnicy rozegrają aż trzy mecze przed własną publicznością, w tym derby z Morlinami Ostróda. Trener Dekorglassu, Piotr Kołaciński przyznaje, że będzie to bardzo ciężka przeprawa:

Jesteśmy dobrze przygotowani, optymistycznie nastawieni i liczymy na dobre rezultaty. Są to drużyny (red. Polonią Bytom, Dojlidy Białystok, Morliny Ostróda), które znajdują się w środku tabeli Lotto Superligi. Natomiast tabela jest mocno spłaszczona i nawet jedno czy dwa zwycięstwa powodują, że tabela przewraca się do góry nogami. Wszystkie drużyny posiadają w swoich szeregach znakomitych zawodników, także czeka nas ciężka batalia. Wierze w swoich zawodników, wierzę w publiczność działdowską, która zawsze nas dopinguje do najlepszej gry.

W najbliższy piątek (24.03) przed własną publicznością zaprezentują się również tenisiści Morlin Ostróda. Podobnie jak zawodnicy Dekorglassu zmierzą się z Polonią Bytom. U siebie w niedzielę (26.03) zagrają też tenisistki Polmleku Lidzbark Warmiński. Ich rywalem będzie UKS Chrobry Międzyzdroje.

Posłuchaj wywiadu z trenerem Dekorglassu Działdowo

00:00 / 00:00

 

(mswin/ls)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w tenis stołowy, Działdowo, Dekorglass Działdowo
Dekorglass Działdowo pokonał AZS Unię Gdańsk

W meczu na szczycie Superligi tenisistów stołowych wicemistrzowie Polski - Dekorglass Działdowo pokonali Mistrzów - AZS Unię Gdańsk 3:2. Trener działdowian - Piotr Kołaciński w krótkim...

Zamknij
RadioOlsztynTV