Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 14 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Dyżury w urzędzie skarbowym. Eksperci odpowiadają na pytania w sprawie Polskiego Ładu

fot. Przemysław Getka

Jak nie stracić a zyskać? Co dokładnie oznacza wejście w życie Polskiego Ładu? Elbląski urząd skarbowy wydłużył godziny pracy i służy pomocą wszystkim tym, którzy poszukują informacji na temat rządowego programu.

– Tak jak w całym kraju, również Urząd Skarbowy w Elblągu wspiera swoich klientów. Aby przyjść na wizytę osobistą niezbędna jest rezerwacja. To zdecydowanie ułatwia obsługę. Klient ma pewność, że zostanie obsłużony – informuje Aneta Dziemidowicz z Urzędu Skarbowego w Elblągu.

00:00 / 00:00

Wykwalifikowana kadra rozwieje wszelkie wątpliwości na temat Polskiego Ładu.  – Zostały wyznaczone osoby, które pełnią dyżury. Są to specjalni eksperci w tej dziedzinie – dodaje Aneta Dziemidowicz.

00:00 / 00:00

Szczegółowe informacje na temat Polskiego Ładu można uzyskać dzwoniąc w godz. 8 – 19 pod jeden z dwóch specjalnych numerów telefonu: (55) 611 56 22 oraz (55) 611 56 23. Więcej szczegółów także na stronie internetowej: www.podatki.gov.pl/polski-lad.

Autor: J. Sulecki
Redakcja: A. Niebojewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Elbląg, Urząd Skarbowy, podatnicy
Zmieni się nazwa ronda w Elblągu? Jest kolejna propozycja

Jest alternatywa dla budzącej kontrowersje nazwy jednego z elbląskich rond. Wiele emocji wywołuje rondo Tarnopol - nazwane na cześć partnerskiego miasta na Ukrainie. Przez lata wszystko...

Zamknij
RadioOlsztynTV