Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Dwie osoby zginęły w wypadku koło Ostródy. Dziecko trafiło do szpitala

Fot. KPP Ostróda

Dwie osoby zginęły w zderzeniu samochodu osobowego z ciężarówką na drodze koło Ostródy. Razem z parą podróżowało 4-letnie dziecko, które zostało zabrane do szpitala śmigłowcem LPR – podała policja.

Jak poinformował podkom. Michał Przybyłek z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie, na drodze krajowej 537 między Marwałdem a Wygodą, kierujący samochodem osobowym opel, jadąc w kierunku miejscowości Wygoda, na prostym odcinku drogi z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, w wyniku czego zderzył się z jadącą z przeciwka ciężarówką z naczepą.

W wypadku zginął kierujący oplem 30-letni mężczyzna i 28-letnia pasażerka. Razem z parą podróżowało niespełna 4-letnie dziecko. Jego stan jest stabilny. Dziecko śmigłowcem przetransportowano do szpitala.

Na miejscu byli policjanci z referatu ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie. Czynności na miejscu prowadziła grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora.

Posłuchaj wypowiedzi

00:00 / 00:00

Autor: P. Karpiszen/PAP
Redakcja: B. Świerkowska-Chromy

Więcej w śmierć, wypadek, szpital, dziecko, ciężarówka, Ostróda, śmiertelny wypadek, rodzice, tragedia, Marwałd, opel, uwaga, pilne, wygoda
Tragiczny pożar w Wirwajdach. Nie żyje mężczyzna

77-letni mężczyzna zginął w wyniku pożaru, do którego doszło w Wirwajdach w powiecie ostródzkim. Palił się parterowy budynek mieszkalny. - Strażacy zabezpieczeni w aparaty ochrony dróg...

Zamknij
RadioOlsztynTV