Dwaj 36-latkowie odpowiedzą za posiadanie narkotyków
Ponad 120 gramów marihuany i 2,5 grama haszyszu mieli przy sobie dwaj 36-latkowie z Ełku, którzy zostali zatrzymani przez policję.
Funkcjonariusze zwrócili na nich uwagę, bo zachowywali się bardzo nerwowo. Przeszukano ich ubrania i plecaki. Mężczyźni przyznali, że narkotyki przywieźli z zagranicy.
Trwa policyjne dochodzenie w tej sprawie. 36-latkowie mogą spędzić w więzieniu nawet 5 lat. (kpias/bsc)








![Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA] Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F1000052204.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)


















