Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 20 °C pogoda dziś
JUTRO: 31 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Dwa tysiące złotych za ostatnią zapiekankę. Cel był szczytny!

Fot. P. Getka

Ostatnia zapiekanka z olsztyńskiego dworca została wystawiona na aukcję charytatywną. Wylicytowano ją za 2 tysiące złotych, wspomagając zbiórkę na rzecz małej Lili Łysak z Biskupca.

Kultowy punkt gastronomiczny wystawił na aukcję ostatnią kanapkę, jaką miał wydać przed samym zamknięciem lokalu. Wylicytowali ją Jakub Pokorski i Michał Narwojsz, którzy złożyli się po połowie. Łącznie panowie wydali 2 tysiące złotych. Michał Narwojsz, który mieszka w Dobrym Mieście a studiuje w Gdańsku powiedział, że o akcji dowiedział się z Internetu i zapewnił, że ostania zapiekanka była pyszna.

00:00 / 00:00

U Lili Łysak stwierdzono rdzeniowy zanik mięśni i trwa zbiórka na leczenie. Szansą jest nierefundowana przez NFZ terapia genowa, która kosztuje ponad 9 milionów złotych. Dawid Łysak, ojciec dziewczynki przyznał, że wylicytowana kwota za zapiekankę była dla nich szokiem i motywacją do dalszej walki o zdrowie córeczki.

00:00 / 00:00

W Internecie trwa zbiórka na rzecz Lili Łysak.

Autor: D. Grzymska
Redakcja: K. Ośko

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w akcja charytatywna
Bliższe Spotkania – 16.12.2021

O przygotowaniach do blackoutu oraz akcji charytatywnej Radia Olsztyn i Caritas Archidiecezji Warmińskiej rozmawiali z gośćmi Bliższych Spotkań Izabela Malewska i Maciej Świniarski. Europa szykuje się...

Zamknij
RadioOlsztynTV