Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 1 °C pogoda dziś
JUTRO: 1 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Dramatyczny konkurs rzutów karnych i przegrana Warmii. Punkty pojadą do Przemyśla

Po niezwykle emocjonującym spotkaniu piłkarze ręczni Warmii Energii Olsztyn przegrali 11:12 po konkursie rzutów karnych z Orlen Upstream SRS Przemyśl. W regulaminowym czasie gry był remis 27:27.

Mecz 11. kolejki z pewnością przejdzie do historii obu drużyn. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebnych było aż 15 serii.

Trener Warmiaków – Igor Stankiewicz – był zadowolony z postawy swoich podopiecznych w grze obronnej.

Przy tak doświadczonym zespole, jakim jest Przemyśl, gdzie gra dwóch ogromnie doświadczonych obrotowych ze świetnymi warunkami fizycznymi, myślę, że daliśmy generalnie radę. Natomiast jeśli chodzi o ofensywę, to są tu elementy, które mnie doprowadzają do szewskiej pasji.

00:00 / 00:00

W zespole SRS-u dobre zawody rozegrał bardzo doświadczony, 40-letni obrotowy – Maciej Kubisztal – były zawodnik olsztyńskiej drużyny.

Spodziewaliśmy się trudnego meczu i walki, co pokazała druga połowa. Skończyło się szczęśliwie dla nas dwoma punktami i będziemy piąć się w górę tabeli.

00:00 / 00:00

………………..

Warmia Energa Olsztyn – Orlen Upstream SRS Przemyśl 27:27 (11:12), karne 11:12
Warmia Energa Olsztyn: Daniel Makowski, Cezary Kaczmarczyk, Dawid Reichel (4), Marcin Laskowski (2), Dominik Stępień (1), Adrian Chełmiński, Damian Didyk (3), Adam Konkel (4), Mateusz Kopyciński (1), Jakub Zemełka, Michał Klapka (5), Marcin Malewski (7), Jakub Kozłowski.

………………..

Autor: P.Świniarski
Redakcja: Ł.Węglewski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Piłka ręczna, szczypiorniak, video
Warmia Energa podejmuje zespół z Przemyśla. Czy uda się zdobyć komplet punktów?

Warmia Energa Olsztyn gra przedostatni mecz w tym roku kalendarzowym. Zapraszamy na transmisję z tego spotkania na naszej stronie internetowej i kanale YouTube. Olsztynianie grają w...

Zamknij
RadioOlsztynTV