DZIŚ: 28 °C pogoda dziś
JUTRO: 25 °C pogoda jutro

Doskonała forma Natalii Kaczmarek. Kolejny rekord pobity!

Mieszkająca w Bartągu Natalia Kaczmarek nie zwalnia tempa! Zawodniczka Podlasia Białystok wygrała bieg na 400 metrów podczas szóstego Memoriału Ireny Szewińskiej w Bydgoszczy z czasem 49.86 sekundy, bijąc rekord mityngu.

To dobry prognostyk przed Mistrzostwami Polski i Igrzyskami Olimpijskimi, którego nie spodziewała Natalia Kaczmarek.

Moim celem było wygrać. Rywalki mnie naciskały. Jestem bardzo zadowolona, bo sama nie wiedziałam jak szybko dojdę do siebie po Mistrzostwach Europy. Jak widać jest dobrze. Wiem, czego po sobie się spodziewać. Czuję się doskonale

Natalia Kaczmarek mistrzynią Europy. Pobiła rekord legendy

Natalia Kaczmarek czasem 48,98 poprawiła rekord Polski i zdobyła złoty medal w biegu na 400 m podczas lekkoatletycznych mistrzostw Europy w Rzymie. Za nią uplasowały się...