Dekorglass z brązowymi medalami Mistrzostw Polski
Tenisiści stołowi Dekorglassu Działdowo rozegrali – jak się okazało – ostatni mecz sezonu 2016/2017.
Podopieczni Piotra Kołacińskiego przegrali w rewanżowym meczu półfinałowym z Dartomem Bogorią Grodzisk Mazowiecki 2:3. Działdowianie przegrali w pierwszym spotkaniu 1:3 i to Dartom Bogoria zagra o złoty medal.
Dekorglass musi zadowolić się brązem i jest to wielki sukces drużyny z województwa warmińsko-mazurskiego.
Prezes klubu Ferdynand Chojnowski przyznaje, że jest niedosyt jest
(PSwiniarski/M.Świniarski/BSChromy/K.Piasecka)























![Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA] Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F1000052204.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)




