DZIŚ: 4 °C pogoda dziś
JUTRO: 10 °C pogoda jutro

Coraz gorsza sytuacja Sokoła, remis Olimpii z sąsiadem z tabeli

W drugiej lidze zarówno piłkarze Olimpii Elbląg, jak i Sokoła Ostróda podejmowali rywali na własnych boiskach.

Remisem 1:1 zakończył się mecz na szczycie. Czwarta w tabeli Olimpia Elbląg podejmowała trzecią Chojniczankę Chojnice. Obie bramki padły w drugiej połowie spotkania. W 56. minucie trafił Tomasz Mikołajczak z Chojniczanki, a w 82. wynik wyrównał Hubert Krawczun.

Zajmujący ostatnią lokatę w tabeli Sokół Ostróda przegrał natomiast z rezerwami Lecha Poznań. Na własnym boisku uległ 0:1. Bramkę dla rywali zdobył w 15. minucie Maksymilian Pingot. Gol 18-letniego obrońcy wystarczył, by zespół z Poznania wywiózł komplet punktów. Sokół Ostróda z dorobkiem 1 zwycięstwa, 2 remisów i aż 13 porażek jest czerwoną latarnią rozgrywek II ligi. Zdobył zaledwie 5 „oczek”.

Redakcja: K. Ośko

Więcej w piłka nożna
Czy będzie przełamanie? Stomil Olsztyn zagra w Pucharze Polski

Piłkarze Stomilu Olsztyn jak dotąd fatalnie spisują się w pierwszej lidze. Dlatego w środę bardzo chcieliby przełamać złą passę i zagrać dobry pojedynek w Pucharze Polski....