Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 5 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Coraz bliżej porozumienia miasta z prywatnym inwestorem w sprawie Stomilu Olsztyn? W ciągu kilku dni mamy poznać szczegóły

Fot. A. Szczepański

Czy to już ostatnia prosta w negocjacjach władz Olsztyna z prywatnym inwestorem w sprawie Stomilu Olsztyn?

Nieoficjalne źródła potwierdzają to, choć oficjalnie nikt tego nie ogłosił. Czy faktycznie można mówić o przełomie? Maciej Świniarski pytał o to prezydenta Olsztyna. W rozmowie Piotr Grzymowicz przyznał:

Od dłuższego czasu rozmawiamy i spotykamy się niemal co tydzień. Projekt umowy został przygotowany przez miasto i przesłany przyszłemu inwestorowi. Aktualnie oceniają go prawnicy drugiej strony. Rozpatrywane są także sprawy związane z finansowaniem klubu przez jedną i drugą stronę i oraz zgodność z obowiązującym w tym zakresie prawem. Myślę, że w ciągu najbliższych kilku dni będziemy mieli pełną informację. Mam nadzieję, że będzie ona pozytywna, bo w tym kierunku wszyscy – podkreślam, wszyscy – pracujemy.

Inwestor, czyli Michał Brański, ani jego prawnicy sprawy nie komentują.

Zimą olsztyński pierwszoligowiec miał zadłużenie sięgające 4 milionów złotych. Wtedy klubem zainteresował się warszawski biznesmen Michał Brański, który – jak mówił Radiu Olsztyn – chce zbudować solidną, piłkarską markę w Olsztynie.

 

Posłuchaj wypowiedzi Piotra Grzymowicza

00:00 / 00:00

 

Autor: M. Świniarski
Redakcja: K. Ośko

Więcej w piłka nożna, Piotr Grzymowicz, Stomil Olsztyn
„To będzie bardzo trudny mecz”. Dziś starcie Olimpii Elbląg z Widzewem Łódź

Dla kibiców z Elbląga środowy pojedynek z Widzewem to mecz sezonu. Na Agrykola 8 przyjedzie czterokrotny mistrz Polski, który jest jednym z głównych kandydatów do awansu na...

Zamknij
RadioOlsztynTV