Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 32 °C pogoda dziś
JUTRO: 27 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Za nami pierwsze transfery Stomilu Olsztyn

Fot. Stomil Olsztyn

Czekali, czekali i się doczekali. Za nami pierwsze transfery Stomilu Olsztyn przed nowym sezonem 3. ligi i zapowiadane powroty do stolicy Warmii i Mazur.

Pierwszym wzmocnieniem letniego okienka został pomocnik Piotr Łysiak, który po 10ciu latach powrócił do Olsztyna. Największym jego sukcesem jest z pewnością awans z Kotwicą Kołobrzeg do 2. ligi, będąc kapitanem zespołu. Ostatnio występował natomiast w 3. Cartusii Kartuzy.

Kolejnym wzmocnieniem zespołu prowadzonego przez Piotra Zajączkowskiego jest obrońca Adam Paliwoda. To także wychowanek Stomilu, który ostatnie sezony spędził w Zawiszy Bydgoszcz. Kolejne 2 transfery również dotyczą linii defensywy: boczny obrońca Mateusz Jońca i środkowy Paweł Flis. Ten pierwszy wraca do Stomilu po 1,5-rocznej przerwie, drugi to wychowanek MKSu Korsze, który w Dumie Warmii zadebiutuje, a w ostatnich sezonach grał w pomorskich drużynach: Raduni Stężyca i Gedanii Gdańsk.

W nadchodzącym tygodniu powinniśmy poznać kolejne nazwiska, które zasilą olsztyński klub.

Posłuchaj relacji Piotra Świniarskiego

00:00 / 00:00

Autor: P. Świniarski
Redakcja; A. Niebojewska

Więcej w piłka nożna
Poznaliśmy drużyny, które awansowały do IV ligi

Poznaliśmy zespoły, które wywalczyły awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Wśród szczęśliwców są piłkarze rezerw Stomilu Olsztyn i Sokoła Ostróda. W rewanżowym, wyjazdowym spotkaniu olsztynianie zremisowali z...

Zamknij
RadioOlsztynTV