Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 8 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Ciekawy weekend na boiskach III i IV ligi

Remis Concordii Elbląg z rezerwami Legii Warszawa i bolesna porażka GKS-u Wiekielec w Grodzisku Mazowieckim – to weekendowe wyniki III-ligowców z Warmii i Mazur. Ciekawie rozstrzygnięcia były także z rozgrywkach forBet IV ligi.

W III lidze zespoły z Warmii i Mazur namieszały w czołówce. Znakomity mecz zagrała Concordia Elbląg, która zremisowała z rezerwami warszawskiej Legii 3:3. Zespół gości był wzmocniony zawodnikami pierwszej drużyny, a także wracającym do formy, po nieudanym transferze do Uzbekistanu, Michałem Kucharczykiem, który strzelił dla wojskowych pierwszą bramkę w spotkaniu.

Z kolei GKS Wikielec przegrał pierwszy mecz od listopada ubiegłego roku. Podopieczni Damiana Jarzembowskiego zostali rozbici w Grodzisku Mazowieckim przez Pogoń 5:0. Tym samym ich rywal odskoczył rezerwom Legii w tabeli i samodzielnie lideruje grupie pierwszej III ligi.

W forBet IV lidze w Lidzbarku Warmińskim Polonia rozbiła Romintę Gołdap aż 8:0. Przełamał się wreszcie iławski Jeziorak, który pokonał na wyjeździe Olimpię Olsztynek 4:0. Dwa gole zdobył Alan Klimek, po jednym dołożyli Kacper Kłosowski i Paweł Kołcz.

W innym meczu Mazur Ełk zaledwie zremisował 2:2 z Motorem Lubawa. Zaledwie, bowiem gospodarze bardzo liczyli na komplet punktów.

Poniżej prezentujemy komplet wyników forBet IV ligi.

Stomil II Olsztyn 1-5 Mrągowia Mrągowo
Tęcza Biskupiec 2-1 Polonia Iłowo
Mazur Ełk 2-2 Motor Lubawa
Granica Kętrzyn 0-1 DKS Dobre Miasto
Constract Lubawa 3-2 Olimpia II Elbląg
Olimpia Olsztynek 0-4 Jeziorak Iława
Polonia Lidzbark Warm.  8-0 Rominta Gołdap
Mamry Giżycko 1-5 Znicz Biała Piska

 

Posłuchaj wypowiedzi

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

Autor: M. Świniarski
Redakcja: Ł. Sadlak

Przeczytaj poprzedni wpis:
Warmińska wieś przygotowała swój akt lokacyjny

Podolsztyńska wieś Gady ma swój akt lokacyjny. Stylizowany dokument powstał na wzór dawnych, zachowanych informacji. Karina Majcherska, sołtyska wsi wyjaśniała, że napis zawiera akt pochodzący z...

Zamknij
RadioOlsztynTV