DZIŚ: 10 °C pogoda dziś

Cenna wgrana piłkarek ręcznych Startu. Elblążanki nie rezygnują z walki o medale Mistrzostw Polski!

Bardzo cenne, ale i pełne dramaturgii zwycięstwo odniosły szczypiornistki Kramu Startu Elbląg. Podopieczne Andrzeja Niewrzawy pokonały w Szczecinie Pogoń 27:25 po rewelacyjnej, drugiej połowie.

Jednak pierwsza – to słabsza gra, sporo nerwów, a nawet – chwile grozy i wizyta jednej z elblążanek w szpitalu – relacjonuje szkoleniowiec.

00:00 / 00:00

……………………………..

Pogoń Szczecin – Kram Start Elbląg 25:27 (18:15)
Kram Start: Powaga, Szywerska – Balsam (2), Grobelska, Waga (1), Muchocka (2), Jędrzejczyk (2), Kwiecińska (3), Gerej, Lisewska (12), Stokłosa (1), Świerżewska, Andrzejewska (4), Szopińska.

Więcej w Piłka ręczna, szczypiorniak, Andrzej Niewrzawa
Szczypiornistki Kram Startu przełamały złą passę i wygrały z liderem!

Kram Start Elbląg przerwał złą passę i pokonał lidera grupy mistrzowskiej PGNiG Superligi - Vistal Gdynia 26:21. Od początku mecz był bardzo wyrównany, a w 19...