Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 21 °C pogoda dziś
JUTRO: 20 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Było ekologicznie i kulturalnie. Zobacz, jak świętowaliśmy 67. urodziny Radia Olsztyn🎂


To był ostatni dzień świętowania 67. urodzin Radia Olsztyn. Podczas Tygodnia z kulturą spotkaliśmy się w olsztyńskich teatrach i kinie.

W piątek w Teatrze im. Stefana Jaracza obejrzeliśmy spektakl „Tożsamość Wila”, który odbył się w ramach Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego DEMOLUDY.

W tym roku postanowiliśmy zostawić po sobie coś trwałego, dlatego wspólnie zasadziliśmy las 🌲🌳🌲. Z okazji 67. urodzin przygotowaliśmy w sumie 670 sadzonek. W Nadleśnictwie Kudypy, wraz ze słuchaczami i uczniami Szkoły Podstawowej numer 14 w Olsztynie, wkopaliśmy 300 drzewek. Każde miało imienną karteczkę z informacją, kto i w jakim celu je zasadził. Po skończonej pracy odsłoniliśmy tablicę upamiętniającą to wydarzenie.

Posłuchaj relacji Małgorzaty Sadowskiej

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

 

 

 

Tydzień z kulturą Radia Olsztyn

W czwartek najmłodszych słuchaczy zaprosiliśmy do Olsztyńskiego Teatru Lalek na spektakl „Amelka, Bóbr i Król na dachu”.

Posłuchaj relacji Moniki Szczygło

We wtorek byliśmy w olsztyńskim kinie Helios na projekcji „Legionów” w reżyserii Dariusza Gajewskiego. Film opowiada o młodych ludziach zaangażowanych w walkę o niepodległą Polskę. Gościem specjalnym był scenarzysta i pomysłodawca tej polskiej superprodukcji Tomasz Łysiak.

TU czytaj więcej

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w las, Radio Olsztyn, urodziny, sadzonki, video
Inauguracja roku akademickiego na WSPol w Szczytnie. Naukę rozpoczęło ponad 870 nowych studentów

Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie zainaugurowała kolejny rok akademicki. Tradycyjnie, uroczystości połączone były z nominacjami oficerskimi. Najpierw ślubowanie, następnie odbiór indeksów, a od dziś – cztery...

Zamknij
RadioOlsztynTV