Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 0 °C pogoda dziś
JUTRO: 0 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bezpłatna aplikacja ostrzega mieszkańców Elbląga. „To bardzo przydatne narzędzie, szczególnie w najbliższych dniach”

Aplikacja O!strzegator

Warto korzystać z aplikacji, które na bieżąco zamieszczają komunikaty dotyczące różnych ostrzeżeń, w tym epidemii koronawirusa. W Elblągu od dwóch lat dostępny jest Ostrzegator, darmowy serwis, w którym dostępne są także informacje związane z miastem.

To bardzo przydatne narzędzie, warto mieć taką aplikację, z której korzysta niespełna 10 tysięcy elblążan. Jest bezpłatna, zawiera bieżące informacje rządowe oraz o działaniach miasta. Te alerty w w najbliższych dniach będą bardzo istotne – zachęca Joanna Urbaniak, rzeczniczka prezydenta Elbląga.

00:00 / 00:00

Aplikacja Ostrzegator nie przesyła i nie gromadzi żadnych danych osobowych i nie przesyła żadnych reklam. Mieszkańcy Elbląga mogą otrzymywać informacje m.in. z takich źródeł jak: Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej, Główna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, Główny Inspektorat Ochrony Środowiska, Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Główny Inspektorat Farmaceutyczny czy Missing Children Europe.

 

Autor: M. Stankiewicz
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w ostrzeżenie, Joanna Urbaniak, aplikacja mobilna, O!strzegator
Kolejna instytucja w Elblągu zawiesza obsługę mieszkańców. „To dla dobra nas wszystkich”

Elbląski Zarząd Budynków Komunalnych zawiesił bezpośrednią obsługę mieszkańców we wszystkich placówkach. Od dziś do odwołania wszelkie sprawy załatwiane będą drogą pocztową oraz elektronicznie. W sprawach pilnych...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV