Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 5 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Audycje religijne

Audycje religijne istnieją na antenie Polskiego Radia Olsztyn od 1992 roku. Tworzyli i tworzą je dziennikarze – Zenon Złakowski, Mirosław Rogalski, Grzegorz Kasjaniuk i Marek Lewiński.  Usłyszeć w audycjach można duchownych i osoby świeckie. Naukę związaną z niedzielną Ewangelią głosi Arcybiskup Metropolita Warmiński Józef Górzyński – sobota, godz. 7.15. Rozważania na temat wiary przedstawia także  Arcybiskup Senior Edmund Piszcz – niedziela, godz. 8.05.

Główne tematy prezentowanych audycji to wydarzenia roku liturgicznego, pogłębianie wiary i udział świeckich w życiu Kościoła. W każdą niedzielę od 7.05 zapraszamy na trasmisję Mszy Świętej z Sanktuarium Maryjnego w Gietrzwałdzie. Natomiast o 8.05 można wysłuchać godzinnego magazynu, na który składają się audycje: „Droga”, „Który Przychodzi” i „Gloria”.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Nieudane rozpoczęcie roku Indykpolu AZS-u Olsztyn

W pojedynku argentyńskich trenerów górą szkoleniowiec Resovii. Indykpol AZS Olsztyn przegrał na wyjeździe z zespołem z Rzeszowa 0:3. Oba zespoły zmieniły trenerów pod koniec minionego roku....

Zamknij
RadioOlsztynTV