Argentyński siatkarz Pablo Bengolea jest już w Olsztynie

Nowego przyjmującego Indykpolu AZS Olsztyn Pablo Bengolea (drugi z prawej) zaprezentowano podczas konferencji prasowej w Olsztynie. Fot. M. Świniarski
Argentyński siatkarz Pablo Bengolea ma już za sobą pierwszy trening i oficjalną prezentację.
Nowy przyjmujący Indykpolu AZS Olsztyn, mimo że do Polski przyleciał w niedzielę, nie wyglądał na zmęczonego. Często się uśmiechał i był w znakomitym humorze. Radiu Olsztyn zdradził, że taki jest również podczas kontaktu z drużyną, choć w nowym zespole na początku będzie mu trudno np. opowiadać dowcipy, co – jak twierdzi Pablo Bengolea – bardzo lubi robić:
Pablo Bengolea zamieszkał w Olsztynie ze swoją żoną – amerykańską piłkarką wodną Elaine Zivich. Jak się okazuje była waterpolistka jest zachwycona Warmią i Mazurami, choć boi się srogiej zimy i silnych mrozów.
Dłuższa rozmowa z Pablo Bengoleą i Elaine Zivich w niedzielnym Magazynie Sportowym o 18.05. (mswin/bsc)

Maciej Świniarski rozmawia z żoną Pablo Bengolea amerykańską piłkarką wodną Elaine Zivich. Fot. A. Brzozowski TVP


![Premier Donald Tusk na odprawie służb w Elblągu [ZDJĘCIA] Premier Donald Tusk na odprawie służb w Elblągu [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F01%2Fmid-26103011.jpg&q=95&w=130&h=80&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)




![Premier Donald Tusk na odprawie służb w Elblągu [ZDJĘCIA] Premier Donald Tusk na odprawie służb w Elblągu [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F01%2Fmid-26103011.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)















