Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 12 °C pogoda dziś
JUTRO: 14 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Areszt tymczasowy dla obcokrajowca podejrzanego o zabójstwo dwóch osób. 28-latkowi grozi dożywocie

28-letni obywatel Indii podejrzany o zabójstwo dwóch osób i zranienie jednej osoby nożem ma zasądzony areszt tymczasowy. Na wniosek prokuratury zdecydował o tym olsztyński sąd.

Jak informuje rzecznik prokuratury w Olsztynie Krzysztof Stodolny, mężczyzna jest podejrzany o dopuszczenie się dwóch zabójstw: 38 letniego Egipcjanina, któremu zadał jeden cios nożem w klatkę piersiową i 25-letniego Hindusa, którego kilkukrotnie zaatakował nożem w okolicach klatki piersiowej.

00:00 / 00:00

Za to przestępstwo grozi mu dożywocie. Trwa wyjaśnianie wszystkich okoliczności. Do zbrodni doszło w niedzielę rano na terenie gospodarstwa agroturystycznego koło Olsztynka. Jak podaje prokuratura, wszystkie osoby, które brały udział w tym zajściu to pracujący legalnie na terenie naszego regionu obcokrajowcy. Zaraz po zajściu, policjanci zatrzymali jeszcze kilku innych obcokrajowców, ale po złożonych przez nich wyjaśnieniach, zostali zwolnieni.

Podejrzany i pozostali uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

 

Autor: A. Skrago
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w śmierć, przestępstwo, więzienie, nóż, zabójstwo, nożownik, areszt tymczasowy, dozywocie, Krzysztof Stodolny
Wypadek w okolicach Wozławek. Nie żyje 42-letni mężczyzna

Tragiczny wypadek wydarzył się po północy na trasie Bisztynek-Bartoszyce. W okolicach Wozławek dachowało auto osobowe. Zginął 42-letni mężczyzna. Przyczyny  wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora. Autor: J....

Zamknij
RadioOlsztynTV