Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 12 °C pogoda dziś
JUTRO: 14 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Aby zdobyć zaufanie, kupował im słodycze. 33-latek oskarżony o przestępstwa seksualne wobec nastolatków


Mieszkaniec powiatu ostródzkiego podejrzany o dopuszczanie się tzw. innych czynności seksualnych wobec 12-latka.

33-letni mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące – powiedziała Radiu Olsztyn młodszy aspirant Anna Karczewska z ostródzkiej policji:

Morąscy policjanci zostali zaalarmowani przez rodziców nastolatka o tym, że nieznany mężczyzna miał się przed chłopcem obnażać. Jeszcze tego samego dnia kryminalni zatrzymali w miejscu zamieszkania 33-letniego mieszkańca powiatu ostródzkiego.

00:00 / 00:00

W toku śledztwa policja ustaliła, że mężczyzna spotykał się z większa grupą nieletnich:

Mężczyzna od października ubiegłego roku na terenie Morąga miał spotykać się z nastolatkami w wieku od 12 do 14 lat. Aby zdobyć ich zaufanie kupował im różne rzeczy i częstował ich słodyczami. Niestety na tym nie poprzestał. Wobec trzech nastolatków poniżej 15 roku życia miał prezentować czynności seksualne, a wobec 12-latka miał dopuścić się innych czynności seksualnych.

00:00 / 00:00

Mężczyzna nie przyznał się do winy. W przeszłości był karany za przestępstwo przeciwko mieniu. Teraz grozi mu do 12 lat więzienia.

 

Autor: A. Socha
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w więzienie, pedofil, obnażanie się, video, czynności seksualne, 33-latek
Jarosław Gowin: Smuci mnie konflikt na UWM-ie. Profesor Maksymowicz to wybitny uczony, lekarz i autorytet w całej Polsce

Decyzja UWM-u o zmianach statutowych ws. Wydziału Nauk o Zdrowiu to ich autonomiczna decyzja, Ministerstwo nie będzie w to ingerować - powiedział w Poranku Radia Olsztyn...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV