Rugby na najwyższym poziomie w Biesalu. Zmierzą się mistrzowie z kilku krajów
Na kameralnym stadionie rugby w Biesalu najlepsze zespoły z Polski, Litwy i Łotwy zmierzą się w turnieju finałowym Grand Prix Baltic Rugby 7’s.
Gospodarzem zawodów będzie miejscowa drużyna Rugby Biesal. – Tak prestiżowej i międzynarodowej imprezy w północno-wschodniej Polsce jeszcze nie było – przyznaje organizator i trener zespołu gospodarzy – Karol Lewkowicz.
Wystąpią najlepsze kluby, głównie mistrzowie danych krajów w odmianie olimpijskiej, czyli w tzw. siódemkach z Łotwy, Litwy i Polski. Planujemy udział ośmiu naszych najlepszych klubów (…). Pierwszy raz w historii rugby na Warmii i Mazurach oraz całej północno-wschodniej Polsce odbędzie się tak wielka, międzynarodowa impreza
– powiedział.
Turniej w Biesalu rozpocznie się w sobotę (6 września) o godz. 12.
Posłuchaj wypowiedzi
Autor: P. Świniarski
Redakcja: A. Niebojewska

![Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA] Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F05%2FGitarowy-rekord-swiata-10.jpg&q=95&w=130&h=80&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)



![Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA] Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F05%2FGitarowy-rekord-swiata-10.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)















