DZIŚ: 7 °C pogoda dziś

Pechowe występy trzecioligowców z Warmii i Mazur

Kolejna przegrana Stomilu. Tym razem, przed własną publicznością, trzecioligowy zespół z Olsztyna uległ 1:2 Pelikanowi Łowicz.

Goście wyszli na prowadzenie już w 5. minucie, drugie trafienie dołożyli w 36. minucie spotkani. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy Stomil zdobył kontaktową bramkę. Z rzutu karnego gola strzelił Gruzin Tamaz Banunadzie.

Po dwóch spotkaniach z rzędu u siebie olsztynianie zagrają teraz na wyjeździe. Podopieczni Piotra Gurzędy zmierzą się ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

GKS Wikielec

W piątek natomiast GKS Wikielec przegrał u siebie 0:1 z liderem tabeli Unią Skierniewice.

Autor: K. Piasecka
Redakcja: B. Świerkowska-Chromy