Przywłaszczył sobie portfel i kupował używki. Grozi mu surowa kara
Znalazł portfel, nie oddał go właścicielce i za jej pieniądze zrobił zakupy – 47-latek z Ełku został zatrzymany i usłyszał sześć zarzutów.
Przy użyciu przywłaszczonej karty zapłacił za alkohol i papierosy, wykorzystując funkcję zbliżeniową. Później jeszcze kilkukrotnie próbował dokonać zakupów w podobny sposób, ale właścicielka zdążyła zablokować swoje konto. Policjanci, w wyniku szybko podjętych swoich działań, zatrzymali 47-latka
– mówi sierżant sztabowy Agata Kulikowska de Nałęcz z ełckiej policji.
Dodajmy, że mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.
Autor: K. Piasecka
Redakcja: M. Rutynowski
















![Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA] Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F05%2FGitarowy-rekord-swiata-10.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)












