Patrzymy w gwiazdy
Czy znajdujecie czas w codziennym, zabieganym życiu, aby popatrzeć w gwiazdy? Czy zastanawiacie się, co dzieje się we Wszechświecie?
To właśnie o tym postanowiliśmy porozmawiać w ostatniej „Dziecinadzie”. Nasze studio odwiedził Pan Maciej Grzemski – astronom z Olsztyńskiego Planetarium i Obserwatorium Astronomicznego i odpowiedział na wiele nurtujących nas pytań. Dowiedzieliśmy się m.in. wielu rzeczy o wycieczkach w kosmos oraz o tym, czy kiedyś będzie można mieszkać na innych planetach.
Polecamy Wam astronomię, jest to naprawdę ciekawa i wciągającą nauką. W minionym programie nie zabrakło także recenzji książki. Przygotował ja dla Was Bartek. Omówił książkę pt. „Bardzo bzdurne bajdurki” autorstwa Mariusza Wollnego.
Tymczasem w dalszym ciągu życzymy Wam udanych ferii i życzymy wszystkiego, co najlepsze.
Autor: M.Szczygło
Redakcja: Ł.Węglewski















![Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA] Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F05%2FGitarowy-rekord-swiata-10.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)












