Mają kłopoty, bo zabrali ministrantom puszkę z datkami
Policjanci z Ełku zatrzymali trzy osoby, które okradły ministrantów, gdy ci przed klatką schodową czekali na księdza odwiedzającego wiernych.
W puszce – według chłopców – było od 50 do 150 złotych. Na podstawie rysopisów i zebranych informacji policjanci wytypowali i zatrzymali podejrzanych o kradzież. Okazało się, że to dwaj młodzi mężczyźni w wieku 18 i 21 lat oraz 16-latek.
Starsi usłyszeli zarzut kradzieży. Grozi im areszt, ograniczenie wolności lub grzywna. 16-latkiem zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.
(karp/bsc)







![Śpiewajmy Poezję 2026. Znamy laureatów [ZDJĘCIA] Śpiewajmy Poezję 2026. Znamy laureatów [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2FSpotkania-zamkowe-sobota-2-e1781983914383.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)


















