Aresztowano 24-latka, który napadł na policjanta
Do aresztu trafił mieszkaniec Iławy poszukiwany za znieważenie funkcjonariuszy i czynną napaść na policjanta.
W środę (23 września) udało się ustalić gdzie przebywa 24-latek. Mężczyzna początkowo nie chciał otworzyć drzwi, jednak w końcu wyszedł do funkcjonariuszy. Został zatrzymany i odwieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi 2 lata.
Mieszkaniec Iławy był wielokrotnie karany między innymi za znieważenie funkcjonariuszy, pobicia, posiadanie narkotyków i zniszczenie mienia.
(kan/bsc)























![Radiowa zabawa „Pokaż nam wiosnę!” [ZDJĘCIA] Radiowa zabawa „Pokaż nam wiosnę!” [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F9999%2F03%2FRO_PierwszyDzienWiosny_16x9_2.png&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)




