Przed nami Noc Muzeów
Gra fabularna w podziemiach zamku, projekcje filmów i wystawy – to niektóre atrakcje Nocy Muzeów w Olsztynie.
O imprezach w Muzeum Warmii i Mazur mówi Paweł Błażewicz, pracownik placówki:
Noc Muzeów została zorganizowana też w innych olsztyńskich placówkach, m.in. w galerii BWA, Planecie 11 i w Miejskim Ośrodku Kultury.
– Wszędzie będzie można dojechać specjalnym ekobusem – zapowiada Paweł Błażewicz:
Międzynarodowa Noc Muzeów odbywa się w Olsztynie po raz 10. Rozpocznie się o 19 i potrwa do północy. Natomiast w niedzielę placówki będą czynne od 13.
(kpias/as)

![Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA] Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F05%2FGitarowy-rekord-swiata-10.jpg&q=95&w=130&h=80&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)


![Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA] Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F05%2FGitarowy-rekord-swiata-10.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)
















