DZIŚ: 11 °C pogoda dziś

14. kolejka III ligi. Zobacz bramki

Kibice warmińsko – mazurskich III-ligowców na brak nudy narzekać nie mogli. Sensacyjne zwycięstwo nad rezerwami warszawskiej Legii odniósł GKS Wikielec. Beniaminek wygrał 3:0, mimo obecności dwóch graczy z pierwszego zespołu Mistrzów Polski. Pod kreską tym razem ostródzki Sokół, zespoły z Nowego Miasta Lubawskiego i Morąga podzieliły się natomiast punktami.

Zapraszamy na wieczorne podsumowanie weekendu w III i IV lidze. Początek – jak w każdy poniedziałek – po 21:05.

Najlepsze wrażenie pozostawił po sobie GKS Wikielec, który może się cieszyć z pierwszego zwycięstwa w tym sezonie. Dzięki pogrążeniu rezerw Legii, podopieczni Arkadiusza Klimka opuścili ostatnie miejsce w tabeli. – Nie zasłużyliśmy na punkty – powiedział po meczu trener przyjezdnych, Krzysztof Dębek.

GKS Wikielec – Legia II Warszawa 3:0
(Remigiusz Sobociński 9, Piotr Kacperek 36, Cezary Nowiński 76)

Zupełnie inne nastroje w Ostródzie, gdzie Sokół, po dwutygodniowej przerwie w grze, przegrał z Victorią Sulejówek 0:1. Tym samym, podopieczni Sławomira Majaka znaleźli się w strefie spadkowej.

Sokół Ostróda – Victoria Sulejówek 0:1
(Samuelson Odunka 65)

Ciekawe widowisko stworzyli piłkarze Finishparkietu Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie i Kaczkana Huraganu Morąg. Piękną bramkę dla gości zdobył w tym meczu Piotr Łysiak, a zespół z Morąga w pierwszej połowie jeszcze dwukrotnie trafiał do siatki za sprawą Joao Augusto, ale w obu przypadkach sędzia dopatrzył się spalonego. Gospodarze przejęli inicjatywę w drugiej części meczu, dokumentując ją bramką zdobytą z rzutu karnego.

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – Kaczkan Huragan Morąg 1:1
(Marcin Kajca 71 (k) – Piotr Łysiak 40)

Mecz Pelikana Łowicz z MKS Ełk został przełożony z powodu złego stanu boiska.

Więcej w GKS Wikielec, III liga, Sokół Ostróda, Huragan Morąg
Przełamanie GKS-u Wikielec w III lidze. Drugi punkt w sezonie w meczu z byłym Mistrzem Polski

Kibice piłkarscy mają za sobą 12.kolejkę spotkań w III lidze. Ze zmiennym szczęściem zagrały w niej drużyny z Warmii i Mazur. Na punkty liczył ostródzki Sokół,...