Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 1 °C pogoda dziś
JUTRO: 3 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Znamy wyniki sekcji zwłok Piotra Woźniaka-Staraka. Producent filmowy zginął w sierpniu w Giżycku

Fot. Adobe Stock

Prokuratura ujawnia wyniki sekcji zwłok Piotra Woźniaka-Staraka. Producent filmowy zginął w sierpniu na jeziorze Kisajno.

Wypadł z motorówki, którą płynął w towarzystwie 27-letniej kobiety.  Kobiecie udało się wtedy dotrzeć do brzegu, ciało mężczyzny wydobyto po kilkudniowych poszukiwaniach. Jak informuje prokurator Krzysztof Stodolony z prokuratury okręgowej w Olsztynie, przyczyną śmierci była ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa, będąca następstwem urazu czaszkowo-mózgowego:

Obrażenia wskazują, iż najprawdopodobniej został uderzony śrubą napędową swojej własnej łodzi motorowej. Sekcja nie mogła dać odpowiedzi na to, dlaczego mężczyzna znalazł się w wodzie. Odpowiedź na to pytanie mamy nadzieję uzyskać po przeprowadzeniu postępowania

– mówi prokurator Stodolny.

00:00 / 00:00

Przypomnijmy – kobieta, która płynął z producentem filmowym, zeznała, że oboje wypadli z łodzi w czasie ostrego skrętu. Sekcja wykazała również obecność alkoholu w organizmie zmarłego. Natomiast wyników badań na obecność narkotyków prokuratura jeszcze nie otrzymała. Śledztwo ciągle trwa, nikomu nie postawiono żadnych zarzutów.

 

Autor: A. Piedziewicz
Redakcja: K. Ośko

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w sekcja zwłok
Zakończyła się sekcja zwłok Tobiasza N. Ciało biznesmena znaleziono na jednym z olsztyńskich osiedli

Wyniki sekcji zwłok Tobiasza N. wykluczają udział osób trzecich. Olsztyński biznesmen został znaleziony z raną postrzałową głowy wczoraj po południu. Sekcja zwłok została przeprowadzona, na tę...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV