DZIŚ: 2 °C pogoda dziś
JUTRO: 4 °C pogoda jutro

Znakomite występy 2-ligowych drużyn z Warmii i Mazur

W 2. lidze 15. kolejka i znakomite wyniki drużyn z Warmii i Mazur.

Jak burza idzie Sokół Ostróda, który po znakomitym meczu pokonał u siebie spadkowicza z 1. ligi – Chojniczankę Chojnice 3:0. Do siatki trafiali: Dawid Wolny w 28, Rafał Siemaszko w 31 i Tomasz Gajda w 70 minucie meczu.

Trener Piotr Jacek cieszył się nie tylko z wyniku, ale również z… powiększenia się „Sokołowej Rodziny”.

00:00 / 00:00

Świeżo upieczony tata Karol Żwir tak podsumował sobotni  mecz.

Na koniec trener Chojniczanki Adam Nocoń.

3 punkty również na koncie elbląskiej Olimpii, która pokonała u siebie Błękitnych Stargard 4:2.

Gole zdobyli: Janusz Surdykowski w 7 i 76 minucie, Orest Tkaczuk w 32 minucie, Marcin Bawolik – 39 minuta,  Mateusz Bochnak – 29 minuta, Michał Cywiński – 75 minuta.

Po meczu trener Jacek Trzeciak cieszył się z wyniku, ale też denerwował. Czym dokładnie?

Drugi trener Błękitnych, Tomasz Grzegorczyk, był bardzo zawiedziony wynikiem. Jego zespół bowiem jest coraz bliżej strefy spadkowej.

Autor: M.Świniarski
Redakcja: B.Świerkowskla-Chromy

Więcej w sport, piłka nożna, Sokół Ostróda
Dawid Kubacki na podium konkursu Pucharu Świata w Ruce. Triumfatorem zawodów Norweg Halvor Egner Graneru

Dawid Kubacki po raz 21. stanął na podium indywidualnych zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich. Dziś zajął trzecie miejsce w fińskiej Ruce. Taki sam rezultat uzyskał...