DZIŚ: 9 °C pogoda dziś
JUTRO: 5 °C pogoda jutro

Zmienne szczęście 3-ligowców z regionu

W piłkarskiej 3. lidze kolejka numer 23 i zwycięstwo Mamr Giżycko na własnym stadionie z Pilicą Białobrzegi 2:1. Bramki dla zespołu z Giżycka strzelili: Mariusz Bucio w 36. (na 1:0) oraz Szymon Łapiński w 63. minucie spotkania (na 2:1). Grał także zespół z Wikielca.

Trener beniaminka 3. ligi Przemysław Łapiński był zadowolony z gry swoich podopiecznych, choć podkreśla, że jeszcze sporo spotkań jeszcze zostało do rozegrania.

00:00 / 00:00

Szkoleniowiec Pilicy Białobrzegi Mariusz Sawa przyznał, że cel na to spotkanie jego drużyna miała zupełnie inny.

Bez punktów natomiast 23. kolejkę zakończyli pozostali reprezentanci Warmii i Mazur w 3. lidze. Dziś (27.03) Znicz Biała Piska został rozgromiony w Łowiczu przez miejscowego Pelikana aż… 0:8!

Kuriozalny mecz obserwowali z kolei w piątek kibice na stadionie w Wikielcu. Miejscowy GKS prowadził z KS Kutno 1:0 po bramce w 9. minucie Huberta Otręby. Ostatecznie przegrał 1:4, a strzelanie gości rozpoczął… pomocnik zespołu gospodarzy – Łukasz Rytelewski, który strzelił bramkę samobójczą w 18. minucie meczu. 20 minut później ten sam zawodnik… ponownie pokonał swojego golkipera.

Nic dziwnego, że trener GKS-u Piotr Zajączkowski był rozczarowany po spotkaniu.

Posłuchajmy, co powiedział szkoleniowiec KS Kutno Dominik Tomczak.

Autor: P. Świniarski
Redakcja: M. Rutynowski

Więcej w piłka nożna, GKS Wikielec, 3 liga, Znicz Biała Piska
Sokół nie polatał w Puławach. Olimpia wygrała bez wychodzenia z szatni

W meczu 25. kolejki II ligi piłki nożnej Sokół Ostróda przegrał w Puławach z Wisłą 0:2. Trzy punkty do swojego konta dopisała Olimpia. Sokół Ostróda niestety...