Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
brak danych dla miasta: olsztyn
Logowanie
 

Zmiany w okolicach ulicy Bema. Zorganizowano objazdy

Fot. Ł. Sadlak

Niemal do końca listopada obowiązywać będą zmiany w organizacji ruchu na ulicy Bema w Elblągu. Utrudnienia są spowodowane pracami ziemnymi przy przebudowie kanalizacji.

Roboty prowadzone są na odcinku od skrzyżowania z ulicą Żeromskiego do skrzyżowania z ulicą Komeńskiego. W szczycie ruchu drogowego ulica Bema jest mocno obciążona, dlatego wprowadzone są tam zmiany mające zapewnić płynność komunikacji – wyjaśniła Joanna Urbaniak, rzeczniczka prezydenta Elbląga.

Ruch będzie się odbywał tylko w stronę ulicy Łęczyckiej. W przeciwnym kierunku będą wyznaczone objazdy. Objazd po północnej stronie ulicy Bema będzie się odbywał ulicami: Saperów i 13. Pułku – pozostanie ona jednokierunkową, ale w przeciwną stronę, czyli w kierunku ulicy Kościuszki. Możliwy będzie również objazd ulicami: Komeńskiego, Kochanowskiego Wojska Polskiego i Mickiewicza.

00:00 / 00:00

Na czas robót wyłączone są sygnalizacje świetlne na skrzyżowaniach ulicy Bema z ulicą Żeromskiego i ulicą Saperów.

Zakończenie prac planowane jest na 26 listopada.

 

Autor: M. Stankiewicz
Redakcja: K. Ośko

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Elbląg, organizacja
Nauczanie zdalne lub hybrydowe. Jak wygląda sytuacja w Elblągu?

Coraz więcej szkół w Elblągu wprowadza naukę hybrydową lub zdalną z powodu potwierdzenia zakażenia koronawirusem u uczniów, nauczycieli czy pracowników placówek. To samo dotyczy przedszkoli, a...

Zamknij
RadioOlsztynTV