Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu Krasickiego i Synów Pułku [MAPA]

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.Fot. Łukasz Węglewski

W związku z rozbudową linii tramwajowych w Olsztynie wykonawca inwestycji planuje wprowadzenie kolejnych zmian w rejonie skrzyżowania ulic Krasickiego i Synów Pułku.

Na skrzyżowaniu nastąpi korekta pasów ruchu oraz zmiana programu sygnalizacji świetlnej. Ruch po ulicach Synów Pułku oraz Krasickiego na odcinku od zjazdu do ZDW do skrzyżowania z ulicą Krasickiego i dalej do skrzyżowania z ul. Murzynowskiego odbywać będzie się dwukierunkowo po jednej jezdni (od strony osiedla Mazurskiego).

Wyjazd z ul. Krasickiego w ulicę Synów Pułku możliwy będzie tylko poprzez skręt w prawo w kierunku ul. Pstrowskiego. Wyjazd z ul. Murzynowskiego w ul. Krasickiego odbywać się będzie również tylko poprzez skręt w prawo.

Przystanki autobusowe „Synów Pułku (Krasickiego)” i „Synów Pułku” zostaną wyznaczone za skrzyżowaniem z ul. Murzynowskiego. Zostanie wyznaczone dojście do przeniesionego przystanku „Synów Pułku”. Ruch pieszo-rowerowy na ul. Synów Pułku możliwy będzie wyłącznie po stronie osiedla Mazurskiego. Dojście z ul. Krasickiego, do skrzyżowania z ul. Synów Pułku, na odcinku od skrzyżowania z ul. Murzynowskiego, możliwe będzie przez osiedle Nagórki.

Zmiany będą obowiązywały od piątku 3 czerwca.

>>> Mapa – PDF

 

Fot. bezpieczny.olsztyn.eu

Redakcja: A. Niebojewska

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Olsztyn, tramwaje, zmiany, ul. Krasickiego
Energetyka liczy na absolwentów szkół branżowych. To dobrze opłacane zawody

Sektor energetyczny w Polsce potrzebuje pracowników, dlatego liczy na absolwentów szkół branżowych. To jeden z wniosków płynących z konferencji, którą w Olsztynie przygotowały Kuratorium Oświaty i...

Zamknij
RadioOlsztynTV