Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 14 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Zawodniczki Startu Elbląg znalazły się w kadrze B. Dzisiaj rozpoczęły zgrupowanie


Piłkarki ręczne mają przed sobą prawie dwa miesiące przerwy. A to z powodu Mistrzostw Europy, w których wystąpi też reprezentacja Polski. Zagra ona w grupie A z Danią, Szwecją i Serbią.

W 18-osobowej kadrze nie ma obecnych zawodniczek Startu Elbląg. Za to kilka z nich dostała powołanie do kadry B, a Hanna Jaszczuk do swojej narodowej reprezentacji Białorusi. Jak sama podkreśla, jest to dla niej ogromne wyróżnienie, bo przecież kilka miesięcy temu przeszła operację kręgosłupa i jej dalsza kariera stał pod znakiem zapytania. Kibicuje też swoim młodszym koleżankom z polskiej kadrze.

Posłuchaj rozmowy

00:00 / 00:00

Bardzo cieszymy się z tego, że trenerzy zapraszają na zgrupowania polskiej kadry B młode zawodniczki, które dziś decydują o jakości gry Startu. To Katarzyna Kozimur, Patrycja Świerżewska i najmłodsza z nich Paulina Uścinowicz. Dla nich jest to już drugie spotkanie z tą kadrą.

Posłuchaj rozmowy

00:00 / 00:00

Zgrupowanie polskiej kadry B zaczyna się dziś w Warszawie. Potrwa do końca tygodnia.

Autor: M.Stankiewicz
Redakcja: A. Podbielska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w reprezentacja, Start Elbląg, Mistrzostwa Europy
Zabrakło tak niewiele. Jedną bramką Start Elbląg uległ Enerdze AZS Koszalin

W meczu ekstraklasy piłkarek ręcznych Start Elbląg nie zdołał pokonać u siebie zawodniczek Energi AZS Koszalin przegrywając 26:27 (17:15). Najwięcej bramek dla Startu Elbląg zdobyły: Aleksandra Jędrzejczyk...

Zamknij
RadioOlsztynTV