Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: -2 °C pogoda dziś
JUTRO: -2 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Zamordował matkę i znieważył zwłoki. Najbliższe miesiące spędzi w areszcie

Sąd Rejonowy w Kętrzynie zdecydował dziś o tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące mężczyzny podejrzanego o zabójstwo matki i znieważenie jej zwłok. 34-latek przyznał się do winy. Grozi mu dożywocie.

Według ustaleń śledczych Kamil K. 17 stycznia w jednym z mieszkań w Kętrzynie dokonał zabójstwa Anny K., zadając jej kilkadziesiąt ciosów. Następnie, w ciągu kolejnych dwóch dni 34-latek miał także znieważyć zwłoki Anny K. Przyznał się do winy.

Sąd uznał, że zachodzi konieczność zastosowania wobec Kamila K. tymczasowego aresztowania, aby zabezpieczyć prawidłowy tok postępowania – poinformował rzecznik Sądu Okręgowego w Olsztynie sędzia Olgierd Dąbrowski-Żegalski.

Zebrany materiał dowodowy wskazuje na wysokie prawdopodobieństwo, że Kamil K. dopuścił się zarzucanych mu czynów. Istnieje realna obawa, że pozostając na wolności mógłby próbować wpływać na inne osoby. Zachodzi również uzasadniona obawa ucieczki i ukrywania się.

00:00 / 00:00

Po zabójstwie matki 34-latek ukrywał się. Wcześniej był leczony w zakładzie psychiatrycznym. Na wolność wyszedł w 2020 roku.Według doniesień medialnych mężczyzna planował kolejne zabójstwo członka rodziny.

Morderstwo w Kętrzynie. Podejrzany zatrzymany przez policję

Autor: B. Gajlewska
Redakcja: M. Rutynowski/B. Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w kobieta, areszt, morderstwo, matka
Morderstwo w Kętrzynie. Podejrzany zatrzymany przez policję

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zabójstwo matki w Kętrzynie. Ciało kobiety zostało znalezione wczoraj w jej mieszkaniu. 61-latka miała rany tłuczone głowy i szereg innych obrażeń....

Zamknij
RadioOlsztynTV