Zagraliśmy z orkiestrą
Po raz kolejny, a dokładnie po raz 23. zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Studio Radia Olsztyn odwiedziły: szefowa olsztyńskiego sztabu orkiestry – Maja Dzieciątek i wolontariuszka Klaudia. Fot. Łukasz Węglewski
I my także po raz kolejny w Dziecinadzie zachęcaliśmy Was do wsparcia tego niezwykłego wydarzenia.
Nasze studio odwiedziły: szefowa olsztyńskiego sztabu orkiestry – Maja Dzieciątek oraz wolontariuszki – Justyna i Klaudia.
Z naszymi gośćmi rozmawialiśmy między innymi o tym, dlaczego warto pomagać.

Z gośćmi Radia Olsztyn – szefową olsztyńskiego sztabu orkiestry – Mają Dzieciątek oraz wolontariuszkami – Justyną i Klaudią – rozmawia Monika Szczygło. Fot. Łukasz Węglewski
W ostatniej audycji nie zabrakło także recenzji książki. Tym razem Michał Karkotka zaprezentował Wam pierwszą część z serii „Zwiadowcy” autorstwa Johna Flanagana. Był również konkurs kosmiczny i karnawałowy.
Kolejna „Dziecinada” za tydzień o tej samej porze. Pozdrawiamy! Do usłyszenia!
(mszcz/łw)

















![Samochody zabytkowe w Braniewie i Pieniężnie. [ZDJĘCIA] Samochody zabytkowe w Braniewie i Pieniężnie. [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2FIMG_9865-scaled-1.jpeg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)

![Śpiewajmy Poezję 2026. Znamy laureatów [ZDJĘCIA] Śpiewajmy Poezję 2026. Znamy laureatów [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2FSpotkania-zamkowe-sobota-2-e1781983914383.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)





