Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 21 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Zaginęła 79-letnia Maria Kułakowska. Policjanci proszą o pomoc w poszukiwaniach

Fot. P. Getka

Policjanci poszukują zaginionej 79-letniej Marii Kułakowskiej. Kobieta najprawdopodobniej 29 grudnia wyszła z domu przy ul. Grudziądzkiej w Dobrym Mieście i do chwili obecnej nie powróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Z policyjnych ustaleń wynika, że 79-latka może przebywać na terenie Lidzbarka Warmińskiego, Bartoszyc lub Braniewa. Jak informuje Andrzej Jurkun z olsztyńskiej policji, ostatnie informacje wskazują, że ostatni raz starsza kobieta była widziana wczoraj około godz. 17:30 w pobliżu szpitala w Lidzbarku Warmińskim.

Maria Kułakowska jest szczupłej budowy ciała, ma 152 cm wzrostu, włosy ciemne, krótkie. W chwili zaginięcia ubrana była w czarne materiałowe spodnie oraz szaro-niebieską kurtkę

– dodaje Andrzej Jurkun.

00:00 / 00:00

Policjanci apelują o pomoc do osób, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej kobiety. Informacje można przekazać w najbliższej jednostce policji.

Fot. KMP Olsztyn

Autor: B. Gajlewska
Redakcja: A. Niebojewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w policja, zaginiona
Jak przebiegła sylwestrowa noc na drogach regionu?

Sylwester i pierwsze godziny nowego roku minęły na warmińsko-mazurskich drogach w miarę spokojnie. Były tylko trzy zdarzenia, ale bez ofiar. Jak poinformował aspirant Tomasz Markowski, rzecznik...

Zamknij
RadioOlsztynTV